nr 428 6438
Klaffbord
Mahogny, längd: 75, djup: 60, höjd: 114 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 18 september 2006 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
18/9 13:38:10
150 kr
18/9 15:02:07